BOX 33 Łóżko wysokie

Dostępność:
  • ROZMIAR
  • MODEL
1 647,00 zł
Eleganckie i wysokie łóżko w stylu kontynentalnym. Prezentuje się wyjątkowo i zachęca do zdrowego wypoczynku. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, będzie pasować do każdej sypialni, gdzie króluje styl i tradycja. Tapicerowane obicie gwarantuje bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Konstrukcja łóżka ze zdjęcia: BOX 33-H2-BK, obicie - 40102 płyta w obiciu z tkaniny meblowej do wyboru według grup materiałowych
Z nóżkami w kolorze czarnym, w komplecie zamontowany zagłówek.
Konstrukcję korpusu stanowi płyta meblowa z wkładem ze sprężyn bonelowych, obłożona  pianką i tkaniną meblową w wybranej grupie materiałowej.
Materac Estrella BOX w tkaninie 2.0109, przekładka Orchila Box L w tkaninie 2.0109 z wkładem lateksowym. Cena dotyczy wyłącznie BOX 33.
Szerokość do wyboru:  160 cm, 180 cm
Długość: 200 cm


grupa materiałów obiciowych, np gr.1 materiały zaczynające się od 1.0XXXłóżko wyposażone w dwa podnoszone stelaże KF z funkcją pojemnikałóżko wyposażone w jeden stelaż podnoszony KF z funkcją pojemnikazagłówek łóżka ozdobiony 14 kryształami Swarovski™łóżko wyposażone w dwa podnoszone stelaże KF oraz zagłówek ozdobiony kryształami Swarovski ™

 


Obicia do łóżek koło
1.0040
      

Obicia materiałowe

Obicia materiałowe
     

Obicia materiałowe
  


Obicia materiałowe
 
* - Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do naszych salonów w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.