Laguna Thermo

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
1 324,00 zł

Materac Laguna piankowy składa się z trzech rodzajów pianek.  Główną pianką stanowiącą wkład jest pianka Kaltschaum o zwiększonej elastyczności. Dzięki niej ciężar ciała osoby leżącej jest rozkładany równomiernie po powierzchni materaca.

Drugą pianką jest niezwykła pianka o właściwościach antybakteryjnych, nie pozwalająca na rozwój roztoczy, z funkcją termoelastyczną. To ona właśnie zwiększa komfort spania na materacu Laguna, współpracując z ciepłem ludzkiego ciała. Dopasowuje się każdej partii ciała, co do milimetra podpierając każdy mięsień i kręgosłup.

Trzecia pianka to standardowa pianka termoelastyczna o mniejszej gęstości.

Materac przeznaczony jest dla osób o wadze do 80 kg i polecany jest alergikom.

Najważniejsze cechy:

  • ·         Zastosowanie pianki termoelastycznej z każdej strony
  • ·         Brak rozwoju bakterii i roztoczy
  • ·         Twardość H2 dla osób o wadze do 80 kg
  • ·         Reaguje na ciepłotę ciała
  • ·         Wsparcie dla kręgosłupa i mięśni
  •           Polecany także dla dzieci, ze względu na jedną strefę twardości.


wkład: środek pianka Kaltschaum o zwiększonej elastyczności i wysokości 12 cm (twardoć H2), z jednej strony rewolucyjna pianka termoelastyczna antybakteryjna i nie pozwalająca na rozwój roztoczy - 4 cm (80kg/m³), z drugiej standardowa pianka termoelastyczna - 4 cm (45kg/m³)

pokrowiec: Silver Lux

wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 20 cm.


Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)Stelaże zalecaneStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

Pokrowce do materacy

  

Silver active

Silver active

Skład materiału (35% Tencel viskoza wysokiej jakości, 65% poliester), pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Materiał nasączony jonami srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.
Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze.

 

ZapiszZapiszZapisz