Materac Amelka

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
591,00 zł

Materac dla dziecka Amelka – specjalnie skonstruowany na ramie ze sklejki, by zapobiec zwichnięciu stopy dziecka. Wkład ze sklejki otoczony jest oddychającą przekładką, która odparowuje wilgoć i przepuszcza powietrze.

Wkładka jest elastyczna, wygodna i posiada właściwości antyalergiczne.

Do tego mamy pokrowiec w standardzie pikowany antyalergiczną owatą, z włóknami amicoru, które zadbają o to, by w materacu naszego dziecka nie rozwijały się grzyby i bakterie. Nasączony bezpieczną dla dziecka mieszanką preparatów uniemożliwiających rozwój roztoczy.

Nasz maluch na pewno będzie spał bezpiecznie i do samego rana na tym modelu.

Najważniejsze cechy:

  • ·         Bezpieczna rama ze sklejki
  • ·         Odpowiedni dla alergików
  • ·         Nie rozwijają się w nim roztocza
  • ·         Wygodny
  •          Materac oddycha
  •          Pokrowiec zdejmowany do prania


wkład:
zbudowany na ramie ze sklejki. Sklejka otoczona jest obustronnie przekładką AIR, która składa się z włókna PES i powlekanych włókien PCV. Zadaniem wkładki jest bardzo szybkie odparowanie wilgoci i wysoka przepuszczalność powietrza, przy zachowaniu właściwości antyalergicznych i wysokiej elastyczności.

pokrowiec: wykonany z materiału Amicor (76% Amicor, 33% poliamid) o właściwościach antygrzybicznych, pikowany antyalergiczną owatą 400 g/m2 .

Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Pokrowiec utrzymuje swoje właściwości do około 200 prań.


wymiary: 60x120, 70x140 cm.

wysokość: około 7 cm.


Pokrowce do materacy

  

Amicor

Amicor

Amicor zawiera w składzie włókna amicoru. Daje to efekt blokowania cyklu życiowego wszelkim alergenom. Pokrowiec przyjazny alergikom. W dotyku miękki i miły dla skóry.

Pokrowiec z zamkiem, zdejmowany do prania w temp. 60oC

Skład materiału: 45,6% bawełny, 30,4% polyacrylu, 24% poliestru, pokrowiec jest pikowany obustronnie owatą antyalergiczną o gramaturze 400 g/m².