Kokos

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
510,00 zł

Materac Kokos bonelowy – materac o siatce sprężyn bonelowych. Sprężyny wysokogatunkowe gwarantują dobrą elastyczność podłoża.

Wkład występuje w dwóch wersjach. Wersja jednostronna to lateksowana płyta kokosu z podłożem z pianki sprężystej. Dwustronna wersja to materac obłożony obustronnie płytą lateksowaną kokosową.  

Najważniejsze cechy:

  • ·         Wysokogatunkowe sprężyny
  • ·         Wersja jednostronna lub dwustronna do wyboru
  • ·         Lateksowana płyta kokosowa
  • ·         Materac twardy

 

wkład: ze sprężyn bonelowych, z wysokogatunkowego drutu 2,2 mm. Wkład sprężynowy w materacu jednostronnym obłożony jest z jednej strony siatką tapicerską i 30 mm płytą kokosu, a z drugiej warstwą przekładki tapicerskiej i pianką poliuretanową T25-20 mm o zwiększonej sprężystości. Dwustronny obłożony jest siatką tapicerską i 30 mm płytą kokosu.

pokrowiec: wykonany jest z materiału obiciowego (62 % polipropylen, 38 % poliesteru), pikowanego wełną 250 g/m² po stronie kokosu i antyalergiczną owatą 80 g/m2 po stronie pianki.

 wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200,180x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 17cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Flex3P.

Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz