Lindos

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
586,00 zł

Materac Lindos bonelowy - materac o siatce sprężyn bonelowych 5 zwojowych. Sprężyny wysokogatunkowe gwarantują dobrą elastyczność podłoża

Wkład obłożony został obustronnie pianką o zwiększonej elastyczności, nadając temu modelowi wygodę i komfort podczas leżenia.

Zastosowanie specjalnego pokrowca Standard Ultraphil, który charakteryzuje się dużą absorbcią ciepła i rozprowadzania wilgoci, zapobiega poceniu się podczas długiego leżenia. Pokrowiec można zdejmować do prania.

Najważniejsze cechy:

  • ·         5 zwojowe sprężyny
  • ·         Zdejmowany pokrowiec do prania
  • ·         Sprężysta pianka dla komfortu leżenia
  •           Antyalergiczny pokrowiec zapobiega poceniu

wkład:  ze sprężyn bonelowych 5 zwojowych, z wysokogatunkowego drutu o średnicy  2,2 mm, obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-45 mm o zwiększonej sprężystości.

pokrowiec: wykonany jest z antyalergicznego materiału obiciowego (67% poliestru, 33% poliamidu) obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 400g/m². Pokrowiec wyposażony jest w uchwyty do szerokości 160 cm. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60ºC.


wymiary: 70x140, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 24 cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Flex3P.


Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz