Estrella AIR

Dostępność:
Na magazynie Na magazynie
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
944,00 zł

Materac Estrella AIR kieszonkowy z zastosowaniem wysokogatunkowych sprężyn, każda pakowana osobna do woreczka. Wpływa to na samodzielna pracę pojedynczej sprężyny, a co za tym idzie: idealne dopasowanie się do leżącego na materacu ciężaru ciała. Materac prawidłowo wpływa na nasz kręgosłup, zapewnia spokojny sen i wypoczęty poranek.

Obłożenie materaca obustronnie specjalną dzianiną 3D o właściwościach antyalergicznych i szybko odparowujących wilgoć tworzy ten materac dobrym rozwiązaniem dla alergików.

Najważniejsza cechy;

  • ·         Dla alergików
  • ·         Pojedynczo pakowane do woreczków sprężyny
  • ·         Wysokogatunkowy drut
  • ·         Optymalne podłoże dla kręgosłupa
  • ·         Specjalna tkanina 3D

wkład: materaca wykonany ze sprężyn woreczkowych, z wysokogatunkowego drutu, obłożony  obustronnie dzianiną 3D , która składa się z PES włókna i PES monifile. Dzianina ta jest trwała, szybko odparowuje z niej wilgoć , zawarte w niej włókno PES powoduje, że ma właściwości antyalergiczne.

pokrowiec:  Aloe Vera - roslina o właściwościach antybakteryjnych.


wysokość: około 19cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

Pokrowce do materacy

Aloe Vera

Aloe Vera

Skład materiału (35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.
Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz