Estrella Visco

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
594,00 zł

Materac Estrella Visco to połączenie właściwości kieszonkowych sprężyn i sprężystej pianki Daje idealny wypoczynek i właściwe podparcie kręgosłupa.

Każda wysokogatunkowa sprężyna umieszczona jest oddzielnym woreczku, co powoduje niezależność pracy poszczególnych sprężyn. Materac jest dwustronny: z jednej strony mamy obicie z pianki o zwiększonej sprężystości, zaś z drugie zastosowana została pianka termoelastyczna, działająca na ciepłotę ciała. W zależności od upodobania czy potrzeby zdrowotnej układamy materac na wybranej stronie.

Ten model występuje wraz z pokrowcem Lato-Zima, czyli po jednej stronie jest owata antyalergiczna dobra na lato, a po drugiej ciepła pikowana owcza wełna, idealna na zimę.

Najważniejsze cechy:

  • Osobno pakowane sprężyny
  • Właściwy nacisk na każdą partię ciała
  • Materac dwustronny
  • Pokrowiec Lato-Zima
  • Zastosowanie pianki sprężystej i termoelastycznej


wkład: materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn. Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską, oraz jednostronnie pianką poliuretanową T-35 30 mm o zwiększonej sprężystości, a z drugiej 40 mm warstwą pianki termoelastycznej.

pokrowiec: Lato-zima - wykonany z materiału obiciowego (38%poliestru, 25%bawełny, 37%polipropylenu), pikowany z jednej strony antyalergiczną owatą 80g/m², co zapewnia latem zdrowy klimat spania, a z drugiej pikowany naturalną owczą wełną 520g/m², zapewniającą przyjemne ciepło. (WAŻNE: Pokrowiec Lato-Zima jest zaszyty na stałe, nie można zdejmować go do prania)


wymiary:  80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 20cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz