Estrella

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
530,00 zł

Materac Estrella kieszonkowy z zastosowaniem wysokogatunkowych sprężyn, każda pakowana osobna do woreczka. Wpływa to na samodzielna pracę pojedynczej sprężyny, a co za tym idzie: idealne dopasowanie się do leżącego na materacu ciężaru ciała. Materac prawidłowo wpływa na nasz kręgosłup, zapewnia spokojny sen i wypoczęty poranek.

Obłożenie dodatkowo pianką o zwiększonej sprężystości wzmacnia efekt elastyczności materaca Estrella.

Najważniejsze cechy:

  • ·         Pojedynczo pakowane do woreczków sprężyny
  • ·         Wysokogatunkowy drut
  • ·         Pianka sprężysta dla większego komfortu spania
  •            W materacu Estrella o wymiarach 140x200cm znajduje się 638 sprężyn
  • ·         Optymalne podłoże dla kręgosłupa

 

wkład: materaca Estrella wykonany jest ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu, które znajdują się w oddzielnych kieszonkach. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery „S”.
Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej strony siatką tapicerską i pianką poliuretanową T35-30mm o zwiększonej sprężystości oraz jednostronnie lateksowanym włosiem końskim (w przypadku pokrowca Lato-Zima).


pokrowiec dostępny w wersjach:

Lato-Zima - wykonany z materiału obiciowego (38%poliestru, 25%bawełny, 37%polipropylenu), pikowany z jednej strony antyalergiczną owatą 80g/m², co zapewnia latem zdrowy klimat spania, a zdrugiej pikowany naturalną owczą wełną 520g/m², zapewniającą przyjemne ciepło. (WAŻNE: Pokrowiec Lato-Zima jest zaszyty na stałe, nie można zdejmować go do prania)

Alergik - wykonany z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m².  Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60ºC.

Aloe Vera - 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.
Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.


wymiary:  80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200

wysokość: około 19cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz