Samos Hard

Dostępność:
Na magazynie Na magazynie
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
429,00 zł

Materac Samos Hard kieszonkowy to model z zastosowaniem sprężyn 7-polowych, każda z nich umieszczona pojedynczo w specjalnych woreczkach. Sprężyny dopasowują się do ciężaru leżącego, reagując na każdy ucisk.

Obustronne obłożenie pianką o zwiększonej sprężystości sprawia, że leżenie na tym modelu jest wygodne i komfort snu zostaje podwyższony.

 

Najważniejsze cechy:

·         

·         Pokrowiec zdejmowany do prania

·         Współgrające z ciężarem ciała sprężyny

·         Wygodna elastyczna pianka

·         Materac twardy

·         W materacu Samos o wymiarach 140x200cm znajdują się 640 sprężyn.


wkład: materaca wykonany jest ze sprężyn 7-polowych woreczkowych o zróżnicowanej elastyczności. Sprężyny wykonane zostały z wysokogatunkowego drutu. Klejone są punktowo pośrodku ich wysokości. Wkład materaca obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25mm o zwiększonej sprężystości.

pokrowiec dostępny w wersjach:

-
Letnio-zimowy wykonany z materiału obiciowego (40%poliestru, 60%bawełny), pikowany trójwarstwowo z jednej strony antyalergiczną owatą 80g/m² , bawełną 200g/m² i pianką poliretanową 7mm co zapewnia latem zdrowy klimat spania, a z drugiej pikowany owatą 80g/m²,  naturalną owczą wełną 520g/m² i pianką poliuretanową 7mm, zapewniającą przyjemne ciepło zimą. pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty. (WAŻNE: Pokrowiec Lato-Zima jest zaszyty na stałe, nie można zdejmować go do prania)

- Alergik pikowany jest antyalergiczną owatą 200 g/m² . Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60ºC.

- Aloe Verawymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 19cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz