Texel

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
  • Strefy twardości
szt.
461,00 zł

Materac Texel  kieszonkowy wykonany z pojedynczych kieszonek ze sprężyną  w każdym z nich. Zastosowane sprężyny wykonane są z wysokogatunkowego drutu.

Materac jest elastyczny, czyli dopasowuje się do ciężaru ciała reagując oddzielnie na różne punkty nacisku. Jest to gwarancja komfortu leżenia i przede wszystkim optymalnego podparcia kręgosłupa.

Wkład obłożony został z każdej strony pianką sprężystą, co odczuwamy za każdym razem gdy się na nim kładziemy. Jest nam wystarczająco miękko i jednocześnie odpowiednio twardo, by całą noc przeleżeć w pełni zrelaksowani.

Przy składaniu zamówienia proszę napisać, którą wersję Państwo wybierają: 1 polową (jedna strefa twardości) czy 7 polową (siedem stref twardości)
1 polowa wersja – materac podpiera kręgosłup prawidłowo, niezależnie od pozycji i miejsca na którym leżymy na materacu.

7 polowa wersja -różne strefy twardości mają za zadanie podpierać czy uginać się zależnie od stopnia nacisku (barki, biodra, nogi)

 

Najważniejsze cechy:

  • ·         Pojedyncze kieszonki ze sprężynami zwiększają elastyczność i pracują oddzielnie
  • ·         Zastosowanie pianki elastycznej dla komfortu leżenia
  • ·         Optymalne podparcie dla kręgosłupa na całym odcinku
  • ·         Wysokogatunkowe sprężyny


wkład: materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu.  Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery „S” i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie  przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25mm o zwiększonej sprężystości.

pokrowiec dostępny w wersjach:

- Letnio-zimowy wykonany z materiału obiciowego (38%poliestru,  62%polipropylenu), pikowany z jednej strony antyalergiczną owatą 80g/m²,  a z drugiej strony naturalną owczą wełną 250g/m². (WAŻNE: Pokrowiec Lato-Zima jest zaszyty na stałe, nie można zdejmować go do prania)

- Alergik wykonany z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m².  Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60ºC.

- Ultraphil

- Aloe Vera

wymiary: 70x140, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 18cm.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)       
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

Pokrowce do materacy

  
  

Aloe Vera

Aloe Vera

Skład materiału (35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.
Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Ultraphil

Ultraphil

Skład materiału antyalergicznego (68% poliester, 32% polipropylen) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 40°C.
Właściwości: szybko i równomiernie rozprowadza wilgoć w górnej części pokrowca, włókna klimatyzujące zapobiegają poceniu się, działa antybakteryjnie.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz