Visco combi

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
szt.
584,00 zł

 Materac Visco Combi z trzech pianek. Dwie dolne pianki mają podwyższoną sprężystość zapewniając ciału odpowiednie wsparcie. Reagują na ciężar i podtrzymują nas, niwelując efekt zapadnięcia.

 Górna warstwa materaca to pianka termoelastyczna, która wspaniale reaguje na ciepłotę ciała i dopasowuje się indywidualnie pod każdego z nas. To ona właśnie zwiększa komfort spania przez całą noc.

 Pokrowce można zdejmować do prania.

 Najważniejsze cechy:

  • ·         Wysokoelastyczne pianki
  • ·         Pianka termoelastyczna
  • ·         Odpowiednie wsparcie całego ciała
  • ·         Pokrowiec zdejmowany do prania
  • ·         3 warstwy pianek

 wkład: materaca wykonany jest z trzech warstw pianki: pianka termoelastyczna 3 cm reagująca na temperaturę i ciężar ciała, pianka poliuretanowa T-35 o grubości 4 cm i podwyższonej sprężystości, pianka poliuretanowa T-25 o grubości 8 cm i podwyższonej sprężystości.

pokrowiec: Aloe Vera, Alergik - wykonany z materiału obiciowego frotte pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m². Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.

wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

wysokość: około 17 cm.


Stelaże do materacy

 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
 BirkflexDuoflexFlex3PTwinflexTrioflexTwinpackSamuraj
NV (bez regulacji)Stelaże do materacyStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane 
KF (regulowane)Stelaże zalecaneStelaże zalecane Stelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecaneStelaże zalecane
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

Pokrowce do materacy

Aloe Vera

Aloe Vera

Skład materiału (35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.
Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

 

ZapiszZapiszZapisz