Poduszka Zuzanna

Dostępność:
  • Pokrowiec
szt.
83,00 zł

Poduszka Zuzanna – z pianki wysokoelastycznej dopasowującej się do kształtu głowy. Zapewnia właściwe wsparcie okolic szyi i barku dając relaksujący efekt podczas spania.

Pokrowce zdejmowane do prania.

Najważniejsze cechy:

  • Poduszka piankowa
  • Pokrowiec zdejmowany do prania
  • Właściwie podpiera szyję, kark i ramiona


wkład: wykonany z profilowanej wysokoelastycznej pianki poliuretanowej o delikatnie masującej, karbowanej powierzchni.


wymiary: 60x33x12 cm.

pokrowiec dostępny w trzech wersjach:

- Aloe Vera, pokrowiec niepikowany z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu. Pokrowiec posiada zamek umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

- Silver Active w skład którego wchodzi srebrna nić, pokrowiec niepikowany. Pokrowiec posiada zamek umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

 


 Pokrowce do materacy

Aloe Vera

Aloe Vera

Skład materiału (35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.
Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Silver active

Silver active

Skład materiału (35% Tencel viskoza wysokiej jakości, 65% poliester), pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Materiał nasączony jonami srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.
Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze.

 

ZapiszZapiszZapiszZapisz