Sonet H2 lub H3

Dostępność:
  • Rozmiar
  • Pokrowiec
  • Twardość
szt.
892,00 zł

Materac Sonet to kieszonkowy model z zastosowaniem elastycznych sprężyn Punkto, każda z nich umieszczona pojedynczo w specjalnych woreczkach. Sprężyny dopasowują się do ciężaru leżącego, reagując na każdy ucisk.

Obustronne obłożenie pianką tapicerską o zwiększonej sprężystości sprawia, że leżenie na tym modelu jest wygodne i komfort snu zostaje podwyższony.

Do wyboru mamy dwie twardości w tej samej cenie: H2 (do wagi 80 kg) lub H3 (powyżej wagi 80 kg).

Najważniejsze cechy:

  • ·         dobry dla alergików
  • ·         pokrowiec zdejmowany do prania
  • ·         współgrające z ciężarem ciała sprężyny Punkto
  • ·         wygodna, elastyczna pianka
  •           dwie twardości do wyboru


wypełnienie: materac składa się ze sprężyn woreczkowych Punkto o zróżnicowanej wysokości i sprężystości. Sprężyny wykonane zostały z wysokogatunkowego drutu. Wkład materaca obłożony jest obustronnie siatką tapicerską i pianką poliuretanową T-25 o zwiększonej sprężystości.

dostępne pokrowce: Silver Active, Alergik (pikowany jest antyalergiczną owatą 200 g/m² . Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 90ºC).

wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

wysokość: około 24 cm.

UWAGA: W wersji H2 zastosowano sprężyny o twardości H2, w wersji H3 użyto sprężyn o twardości H3.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack


Stelaże do materacy

Birkflex Duoflex Flex3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Birkflex Duoflex Flex3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
NV (bez regulacji) Stelaże do materacy Stelaże zalecane Stelaże zalecane Stelaże zalecane Stelaże zalecane
KF (regulowane)
WAŻNE: Proponujemy by spać bezpośrednio na pokrowcu. Używanie prześcieradła ogranicza właściwości, takie jak delikatność pokrowca, jego miły dotyk, pielęgnacja i nawilżenie skóry. Pokrowce zdejmowane są do prania metodą góra-dół. Używając zamka rozdzielczego zdejmujemy wierzchnią część pokrowca, następnie dolną. Obie części pierzemy osobno.

Pokrowce do materacy

Silver active

Silver Active

Skład materiału (35% Tencel viskoza wysokiej jakości, 65% poliester), pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Materiał nasączony jonami srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.
Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze.

ZapiszZapiszZapiszZapisz