Zestaw 171 Łóżko kontynentalne luksusowe

Dostępność:
5-7 dni roboczych 5-7 dni roboczych
  • ROZMIAR
  • Obicie
szt.
6 092,00 zł

Eleganckie i wysokie łóżko w stylu kontynentalnym. Prezentuje się wyjątkowo i zachęca do zdrowego wypoczynku.

Łóżko Kontynentalne to zestaw korpusu wraz z nogami i materacem

W skład zestawu wchodzą:

Podstawa: łóżko BOX 171 w obiciu 50090 na ramie drewnianej posiadające wkład ze sprężyn bonelowych

Materac: Materac MOLI2 – wkład materaca to sprężyna kieszonkowa Punktoflex 7-mio polowa, obłożona obustronnie 4 cm pianką poliuretanową T-35. Pokrowiec niepikowany 50090 z zamkiem z 3 stron w lustrze. Narożniki materaca zaokrąglone. 

Pillowtop: MOLINA2 – wkład stanowi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum o grubości 6 cm. Pokrowiec lustro w tkaninie Tencel, pikowanej 200g/m2 owatą, boki w obiciu 50090. Narożniki przekładki zaokrąglone.

Poniższa cena za komplet: Box 171 + Moli2 + Molina2, skalkulowane w 5 grupie materiałowej. Możliwość wyboru dowolnej dostępnej tkaniny obiciowej.

Nogi do zestawu 171

 4 x noga czarna narożnikowa NOG-DT-014-CZA  4 x noga prosta czarna NOG-DT-010-CZA  
 4 x noga narożnikowa srebrna NOG-DT-014-SRE  4 x noga prosta srebrna NOG-DT-010-SRE   
 4 x noga narożnikowa brązowa NOG-DT-014-BRA  4 x noga prosta brązowa NOG-DT-010-BRA  
 4 x noga narożnikowa lakierowana bezbarwna NOG-DT-014  4 x noga prosta lakierowana bezbarwna NOG-DT-010

Nogi w cenie boxa

Możliwość wyboru koloru nóg:

 

 

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.
Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.


grupa materiałów obiciowych, np gr.1 materiały zaczynające się od 1.0XXX łóżko wyposażone w dwa podnoszone stelaże KF z funkcją pojemnika łóżko wyposażone w jeden stelaż podnoszony KF z funkcją pojemnika zagłówek łóżka ozdobiony 14 kryształami Swarovski™ łóżko wyposażone w dwa podnoszone stelaże KF oraz zagłówek ozdobiony kryształami Swarovski ™

Obicia materiałowe

Obicia materiałowe

Obicia materiałowe

Obicia materiałowe

Obicia materiałowe

* - Prezentowane zdjęcia tkanin mają charakter poglądowy. Zapraszamy do naszych salonów w celu zapoznania się z rzeczywistymi próbkami. W przypadku domówienia mebla tapicerowanego tkaniną w takim samym kolorze jak zakupione wcześniej meble, może wystąpić różnica w odcieniach wybranej tkaniny.